Sklep Pszczelarza
w Leśnym Dworze

Szeroki wybór artykułów pszczelarskich, miodów oraz innych pszczelich skarbów.
Odwiedź nasz Sklep Pszczelarza!

Godziny otwarcia:

Od maja do lipca:

Dni powszednie: 7-17

Sobota: 10-14

Od sierpnia do kwietnia:

Dni powszednie 7-16

Sobota 10-14

Znajdziesz u nas:

Miody pszczele

Znajdziesz u nas większość rodzajów miodów występujących w Polsce. Szczególnie szczycimy się naszym miodem leśnym – esencją mazurskiej puszczy. Warto również spróbować innych produktów pszczelich – pyłku, pierzgi czy propolisu. To dzięki nim nasze pszczoły są takie pracowite i silne.
Ostrzegamy! Niektóre gatunki miodu są dostępne w małych ilościach (mniszek, wrzos, klon, głóg…), więc potrafią szybko znikać.

Artykuły pszczelarskie

W naszym sklepie pszczelarskim oferujemy artykuły potrzebne do prowadzenia zarówno amatorskich, jak i zawodowych pasiek. Można u nas również zamawiać sprzęt pasieczny objęty programem dopłat. Znajdziecie u nas m.in. węzę, podkurzacze, odsklepiacze, ramki, rozmaite dłuta i drewniane ule.

Miody pitne

Koneserzy miodów pitnych docenią nasz asortyment tych trunków. Oferujemy szeroki wybór miodów pitnych wytwarzanych na podstawie staropolskich tradycji i receptur: od półtoraków po trójniaki, przez miody pitne w kamionce, miody z dodatkiem ziół i przypraw oraz owocowe miody pitne. Można również znaleźć u nas naczynia ceramiczne do spożywania miodów pitnych.

Naturalne pszczele kosmetyki

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała na bazie propolisu, kremy z woskiem pszczelim, balsamy miodowe, mydła z mleczkiem pszczelim… Można by tak wymieniać bez końca!

Tak myślą o nas nasi Klienci…

Najlepszy sklep z miodami i wyrobami na bazie miodu w Polsce! Może i na świecie. Tak myślę! Jeśli kończą Ci się zapasy, to koniecznie tam zajrzyj.

Wiktor

Unikatowy, nastrojowy klimat sklepu, zawsze profesjonalne doradztwo i przepyszne miody! Miód z pierzgą – crème de la crème! Polecam!

Paweł

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z miłą i profesjonalną obsługą. Miody pierwsza klasa i do tego mało spotykany wrzosowy. Polecam.

Kasia

Zobacz, jak dojechać do naszego sklepu pszczelarskiego:

Zapraszamy!

Tam, gdzie pszczoły mają się dobrze…

Pośród mazurskich łąk i lasów, w Leśnym Dworze pod Szczytnem, położone jest nasze Gospodarstwo Pasieczne Leśny Dwór.
Słychać u nas bzyczenie pszczół, czuć zapach wosku pszczelego, w zimne dni słychać trzaski z kominka.
Spróbować można wielu smakowitych miodów, doznać można zdrowotnych skutków pszczelej apiterapii…
…i to wszystko przy ciepłej, radosnej pogawędce – o pszczołach, o miodach, o pogodzie, o żegludze po mazurskich jeziorach.