Sklep Pszczelarza w Leśnym Dworze

👨‍🌾 Zaopatrzenie pasiek i pszczelarzy

🍯 Miód i produkty pszczele

🍯 Miody pitne

🐝 Naturalne pszczele kosmetyki

🌼 I nie tylko… 😉

sklep pszczelarski

Godziny otwarcia:

Dni powszednie: 7-16

Sobota: 10-14

Adres:

Leśny Dwór 8A

12-100 Szczytno

Warmia i Mazury

Znajdziesz u nas wszystko, co jest związane z miodem i pszczołami:

Miody i produkty pszczele

Znajdziesz u nas większość rodzajów miodów występujących w Polsce. Szczególnie szczycimy się naszym miodem leśnym – esencją mazurskiej puszczy. Warto również spróbować innych produktów pszczelich – pyłku, pierzgi czy propolisu. To dzięki nim nasze pszczoły są takie pracowite i silne.
Ostrzegamy! Niektóre gatunki miodu są dostępne w małych ilościach (mniszek, wrzos, klon, głóg…), więc potrafią szybko znikać.

Zaopatrzenie pasiek i pszczelarzy

W naszym sklepie pszczelarskim oferujemy artykuły potrzebne do prowadzenia zarówno amatorskich, jak i zawodowych pasiek. Można u nas również zamawiać sprzęt pasieczny objęty programem dopłat. Znajdziecie u nas m.in. węzę, podkurzacze, odsklepiacze, ramki, rozmaite dłuta i drewniane ule.

Miody pitne

Koneserzy miodów pitnych docenią nasz asortyment tych trunków. Oferujemy szeroki wybór miodów pitnych wytwarzanych na podstawie staropolskich tradycji i receptur: od półtoraków po trójniaki, przez miody pitne w kamionce, miody z dodatkiem ziół i przypraw oraz owocowe miody pitne. Można również znaleźć u nas naczynia ceramiczne do spożywania miodów pitnych.

Naturalne pszczele kosmetyki

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała na bazie propolisu, kremy z woskiem pszczelim, balsamy miodowe, mydła z mleczkiem pszczelim… Można by tak wymieniać bez końca!

Tam, gdzie pszczoły mają się dobrze...

Pośród mazurskich łąk i lasów położone jest nasze Gospodarstwo Pasieczne Leśny Dwór.
Słychać u nas bzyczenie pszczół, czuć zapach wosku pszczelego, w zimne dni słychać trzaski z kominka. Spróbować można tu wielu miodów, doznać można zdrowotnych skutków pszczelej apiterapii… i to wszystko przy ciepłej, radosnej pogawędce – o pszczołach, o miodach, o pogodzie, o żegludze po mazurskich jeziorach.

Scroll to Top